Pasūtījuma piegāde

Preces tiek piegādātas visā Latvijas teritorijā izmantojot: pakomātu partneri Omniva pakomātu integrāciju, kā arī iespējama gatavās preces izņemšana veikalā, iepriekš piesakot vizīti. Visas nodevas un nodokļus, kas jāsamaksā, lai saņemtu sūtījumu piegādes galamērķī ir jāsedz Pircējam. Piegādes izmaksas tiek parādītas, pirms pasūtījuma apstiprināšanas. Pēc pieprasījuma, iespējmams, piegādāt preci arī citviet Eiropā un pasaulē, bet tas ir jāsaskaņo individuāli ar ražotāju un jāprecizē konkrētās izmaksas. Iegādātās preces tiek izsūtītas Pircējam uz norādīto adresi vēlākais 3 darba dienu laikā, ja izvēlētā prece ir gatavota. Ja prece nav vēl gatava, vai tiek pasūtīta ar personalizāciju, tad piegādes laiks tiks saskaņots personīgi ar pasūtītāju.

Par piegādi ārpus Latvijas teritorijas, lūdzu sazinieties ar meistaru.

Pasūtījuma atgriešana

Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža. (Atkarībā no preces, pircējam var nebūt obligātas atteikuma tiesības, šādā gadījumā iemeslam ir jābūt skaidri norādītam un izskaidrotam). Atteikuma tiesības nav piemērojamas, ja Pircējs ir izvēlējies personīgi izgatvotu pasūtījumu tieši viņam.

Sūtīšanas izmaksas pasūtītājam tiek atgrieztas tādā gadījumā, ja prece ir bojāta, vai atšķiras no apraksta. Visos citos gadījumos, sūtīšanas izmaksas atpakaļ netiek atgrieztas. Atgriezt preci var arī bezmaksas Ormaņu ielā 26, Rīgā, iepriekš vienojoties, rakstot uz sb@adasdizains.lv vai zvanot, vai komunicējot mūsu sociālajos tīklos.