Zīmes un Šrifti

Māras krusts vai Krustu krusts

Māra – materiālās pasaules dievība. Laimes un mīlas zīme, veicina materiālo labklājību, atvaira nelaimes, palīdz realizēt iecerēto, uzskatīta par sievišķo zīmi.

Laimas slotiņa

Laima – likteņa lēmēja. Aizslauka slikto informāciju un enerģiju, palīdz beigt vienu posmu dzīvē un veiksmīgi sākt nākošo.

Saules zīme

Visuniversālākā zīme (dieva un gaismas simbols) – dod padomu, palīdz smelties saules enerģiju , dzīvības, gaismas un mūžīgās kustības simbols.

Akas zīme vai Dārziņš

Veidojas rombā no Dieva vai Māras zīmēm, sargā māju un tās iedzīvotājus.

Pērkonkrusts vai Ugunskrusts, vai Svastika

Tulkojumā no sanskrita: svasti – laime. Viena no izplatītākajām zīmēm daudzu tautu kultūrās atbaida ļaunumu, palīdz cīņā ar to, pasargā no uguns. Uzskatīta Latvijā no 3. g.s. par vīrišķo zīmi.

Jumis

Divu saaugušu vārpu attēlojums. Palīdz praktiskos darbos, auglības simbols, dzīvības sākums, dod enerģiju.

Mārtiņa zīme vai Mārtiņkrusts

Auglības un pārticības zīme, tā strādā uz naudu, palīdz darbos kuri nesīs peļņu. Amatnieku zīme.

Auseklītis vai Rīta zvaigzne

Palīdz pret astrālajiem tumsas spēkiem, gan pret fiziskajiem zagļiem. Aizsargā naktī (tumsā) ceļā dodoties, pret visa veida ļaunumu.

PIEEJAMIE ŠRIFTI

Šrifts : Stya

Iespēja izvēlēties šo šriftu! Jūs varat izmēģināt un apskatīties kā izskatīsies jūsu teksts šajā fontā šajā lapā : STYA ŠRIFTS

Šrifts : Subway

Iespēja izvēlēties šo šriftu! Jūs varat izmēģināt un apskatīties kā izskatīsies jūsu teksts šajā fontā šajā lapā : SUBWAY ŠRIFTS

Šrifts : Manuell

Iespēja izvēlēties šo šriftu! Jūs varat izmēģināt un apskatīties kā izskatīsies jūsu teksts šajā fontā šajā lapā : MANUELL ŠRIFTS